Protetyka

 Protetyka jest dziedziną stomatologii, która pozwala no odtworzenie złamanych zębów, zmianę kształtu, trwałych przebarwień oraz ustawienia zębów. Protetyka to także dziedzina, która sprawi, że pacjenci z brakami zębowymi będą na nowo mogli cieszyć się ze zdrowego i pięknego uśmiechu. Głównym założeniem w pracy protetycznej jest odzyskanie utraconej funkcji żucia czy mowy oraz estetyki, która nie będzie odznaczała się od pozostałych zębów, lecz wspólnie się z nimi komponowała. 

   W naszej ofercie proponujemy zarówno uzupełnienia stałe: licówki, korony (pełnoceramiczne, porcelanowe, kompozytowe, e.max),wkłady koronowo-korzeniowe, mosty, a także uzupełnienia ruchome- protezy. Możemy zaoferować naszym Pacjentom również nakłady koronowe typu inlay, onlay, endokorony, które są interesującą alternatywą dla tradycyjnych wypełnień kompozytowych.  W stanach, gdzie zastosowanie klasycznych wypełnień nie spełnia oczekiwanych rezultatów trwałości nakłady zapewniają bardzo dokładną rekonstrukcję kształtu anatomicznego zębów ze szczególnym uwzględnieniem miejsc stycznych, zapewniając jednocześnie bardzo dobrą estetykę. 

    Aby dane rozwiązanie mogło cieszyć naszego Pacjenta przez długie lata, ze wszystkich dostępnych wariantów, dobieramy ten najbardziej odpowiedni dla konkretnego przypadku. Zapraszamy na konsultację, w czasie której nasz protetyk pomoże indywidualnie wybrać i zaplanować sposób leczenia . 

Telefon

+48 504 633 394

Email

kontakt@krolewska24.pl

Adres

ul. Królewska 24

05-520 Konstancin Jeziorna

Umów wizytę on-line

Praca Stomatolog

dentysta konstancin

stomatolog konstancin